پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان

ابزارهای وبلاگ

بنام خدا

سایت وارونه از ابتدای سال 90 فعالیتش ( در زمینه ابزار وبلاگ ) رو شروع کرد ، البته قبلا با سایت های دیگه ای فعالیت میکردیم.

اواخر سال 91 سایت در اوج بود اما به دلیل پاره ای مسائل که ذکر خواهد شد ، بلاگفا اقدام به تحریم سایت کرد و باتوجه به اینکه تا اون بازه زمانی سرویس پر استفاده تر و رقیبی چشم گیر تر برای بلاگفا نبود تقریبا بیش از 80 درصد کاربرای وارونه مربوط به بلاگفا میشد ، به طوری که در بازه زمانی یکساله تونستیم بدون هیچ گونه تبلیغی 17000 کاربر بگیریم .

تا اوایل سال 90 سایت های  ابزاردهی وبلاگ ، شاید انگشت شمار و کمتر بود ، و ارائه ابزارهای متنوع و کاربردی دلیل بر رشد سایت بدون هیچ گونه آگهی تبلیغی بود .

اما چرا تحریم : متاسفانه بدون اطلاع از برخی قوانین بلاگفا در بازه زمانی کوتاه یکماهه ، یک تبلیغ رو در یکی از اسکریپت ها قرار دادیم ، و این عمل باعث تحریم دوتا از دامین های ما شد که ما خودمون با دیدگاه های کاربران مطلع شدیم ، به ادمین بلاگفا و آقای شیرازی بارها ایمیل زدم و آخرین حرفشون این شد که پس از دو سه ماه رفع خواهد شد . اما هرگز رفع نشد...

با این تحریم و از دست رفتن کاربران بلاگفا و افت سایت در گوگل به دلیل ویرایش و تغییر لینک برخی ابزارهای پربازدید، بر اساس الکسا تعداد لینک های وارونه از 10000 در ابتدای 92 ( با الکسای زیر 2000 ایران ) به 2000 تالینک تا امروز رسید البته به دلیل کاهش روز به روز مخاطبان بلاگفا این روند پایان پذیرفت .

این تحریم و از دست رفتن کاربران ، کمی ادامه فعالیت توسط ما رو سست کرد ، سایت دیگری با زمینه فعالیت دیگری افتتاح کردیم و بدون هرگونه تبلیغات جانبی ، لوگو و لینک های اضافی در همه ابزارها ، ابزارهای به روزتر و قابل استفاده تری افزودیم ( www.tiptap.ir ) - هنوز یکساله نشده مورد توجه مخاطبای بسیار زیادی قرار گرفت . اما چند روز پیش اواسط دی ماه 93 ، با کمال ناباوری و به صورت کاملا خاصمانه مورد تحریم بلاگفا قرار گرفت . سایتی که حتی یک مورد تخلف از قوانین بلاگفا ( کسب درامد در ابزارها، پاپ اپ ، انتقال صفحه) را نداشته و نخواهد داشت .

سایت وارونه که پژمرده شده بود و ما بخاطر جبران پاره ای از خسارت ها مجبور شدیم در ابزارهای خیلی قدیمی ، برخی لینکهایی رو ( به صورت مقطعی ) قرار بدیم که البته این لینک ها و تبلیغات هیچگونه مزاحمتی برای وبلاگ نویس ها نداشت ، شاید همین موضوع باعث شد تا بلاگفا تصمیم بگیره همه دامنه های ما رو تحریم کنه .

-وبلاگ بلاگفایی داشتم با 8 سال سابقه فعالیت ، دست خودش بود ، مسدود کرد و سایر سایت ها همچون تیپ تاپ رو به مجموعه تحریم ها افزود . وبلاگ مسدود شده همزمان با تحریم تیپ تاپ : mania-dv.blogfa.com

 

اما اینبار زیاد تاثیری در روند کار ما نخواهد داشت به امید خدا . ما همچنان به فعالیتمون ادامه میدیم و هرگز از کاربرانمون سو استفاده نخواهیم کرد .

بلاگفا مدتهاست عقیده های شخصی خودش رو بر کاربرانش تحمیل میکنه و کاربرای بلاگفا حق آزادی بیان و آزادی عمل در این سرویس رو ندارند . هر سایت رو خواست به لیست تحریم اضافه میکنه، هر وبلاگی رو که خواست بدون اطلاع قبلی حذف میکنه، هر مطلبی که دلش خواست بدون هیچ اطلاعی حذف میکنه ، قالب های وبلاگ رو به دلیل داشتن برخی لینکهایی که باب دلش نیست ریست میکنه و ...

بله ، سو استفاده از کاربران از نظرما هم جایز نیست ، و ما هرگز دست به این اقدام نزدیم و نخواهیم زد به امیدخدا . اما هر کاربری از هر ابزاری استفاده میکنه کاملا رفتار ابزار رو مشاهده میکنه و در صورتی که هرگونه تغییر اضافی در وبلاگش مشاهده کنه و یا زیبایی و کارایی وبلاگش رو بهم بزنه میتونه ابزار و یا قالب رو حذف کنه و این دلیل نمیشه که بلاگفا بخواد سایتی رو بی دلیل مثل تیپ تاپ تحریم کنه .

وقت اون رسیده که کاربران در انتخاب سرویسی برای درج اطلاعات، دست نوشته ها ، مقالات و ... به سرویسی قدرتمند تر ، با امنیت و آزادی عمل و بیان بهتر مهاجرت کرده و استفاده کنند .

سخن پایانی

به امید خدا پس از اتمام برخی کارهای ناتمامی که داریم ( تا اوایل اسفند 93) ، ابزارها و مطالب به روزتر و کاربرپسندتری را به مجموعه وارونه و تیپ تاپ اضافه خواهیم کرد . اما نه با هدف ساخت برای کاربرای بلاگفا . کاربرای بلاگفا باید بدانند که دیگر بلاگفا مثلا سالهای اوجش در اوج نیست ....

 

 

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
زیرمجموعه : اخبار روز ,
تعداد مشاهده : 1109
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه