آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش دستیار دندانپزشک

جزوه اموزش مهارت نسخه خوانی در داروخانه

رپورتاژ آگهی 

بنام خدا ؛ اگر علاقه مند به آموزش نسخه خوانی در داروخانه به عبارتی آموزش نسخه پیچی در داروخانه هستید حتما مطلب زیر رو دنبال کنید .

آموزش اصول و روش های نسخه پیچی در داروخانه

امروزه داشتن هر مهارتی برای هر کسی خالی از لطف نیست . همه ما دوست داریم تا علاوه بر دانشی که در زمینه های مختلف داریم ، به یک سری مهارتهای دیگری نیز دست یابیم. یکی از این مهارتهای که به جرات میتونم بگم طرفدارهای زیادی داره ، یادگیری اصول نسخه خوانی در داروخانه است .

این مهارت علاوه بر این که یادگیریش میتونه اطلاعات عمومی شما رو در ارتباط با انواع داروها و همچنین روشهای خواندن نسخ بالا ببره ، میتونه به یک منبع درامد و حتی شغل اول و دوم شما نیز تبدیل بشه .

یادگیری اصول نسخه خوانی در داروخانه زیاد سخت نیست ، تنها کافیست اصول و روشهای اولیه رو بدونید و پس از اون شروع به خواند نسخ کنید . پس چنان کار شاهکاری هم نیست . اما همین وجود منابع آموزشی و مهم تر از اون در اختیار داشتن بانک نسخه آموزشی موضوع مورد توجهی هست.

ما تمام موارد بالا رو اعم از جزوات آموزشی و بیش از 900 نسخه آموزشی رو برای شما گرداوردیم تا شما بتوانید در کمتر از یکماه به این مهارت دست یابید .

نسخه پیچ ، نسخه خوان ، دارو یار ، دستیار داروساز ، تکنسین دارویی ، پراتیک یا کارمند داروخانه ، شخصی است که اقدام به نسخه پیچی یا همان نسخه خوانی در داروخانه می کند . برخی از آنها به صورت تجربی و برخی با گذراندن دوره های آموزشی وارد این شغل می شوند .

شرح وظایف یک نسخه پیچ داروخانه شامل موارد زیر می باشد .

1- خواندن نسخه و جمع آوری اقلام دارویی تجویز شده
2- برقرای ارتباط محترمانه و موثر با بیمار و مراجعین
3- قیمت زنی دستی یا ثبت الکترونیکی دارو
4- حفظ نظم چیدمان اصولی و علمی داروها
5- انبارداری و ثبت موجودی و کمبود داروها
6- استفاده از روپورش با نصب پلاک مشخصات

یک نسخه پیچ فقط حق انجام موارد فوق الذکر را در داروخانه دارد و ارائه دستورهای دارویی و موارد مشابه به عهده مسئول فنی داروخانه می باشد .

 

برای دریافت پکیج آموزشی نسخه خوانی و همچنین اطلاعات کامل تر در زمینه نحوه یادگیری نسخه خوانی در داروخانه لطفا از لینک زیر اقدام نمایید :

http://iehe.ir/1091 

منبع : سایت بهداشت محیط ایران

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه