پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان

جزوه اموزش مهارت نسخه خوانی در داروخانه

رپورتاژ آگهی 

بنام خدا ؛ اگر علاقه مند به آموزش نسخه خوانی در داروخانه به عبارتی آموزش نسخه پیچی در داروخانه هستید حتما مطلب زیر رو دنبال کنید .

آموزش اصول و روش های نسخه پیچی در داروخانه

امروزه داشتن هر مهارتی برای هر کسی خالی از لطف نیست . همه ما دوست داریم تا علاوه بر دانشی که در زمینه های مختلف داریم ، به یک سری مهارتهای دیگری نیز دست یابیم. یکی از این مهارتهای که به جرات میتونم بگم طرفدارهای زیادی داره ، یادگیری اصول نسخه خوانی در داروخانه است .

این مهارت علاوه بر این که یادگیریش میتونه اطلاعات عمومی شما رو در ارتباط با انواع داروها و همچنین روشهای خواندن نسخ بالا ببره ، میتونه به یک منبع درامد و حتی شغل اول و دوم شما نیز تبدیل بشه .

یادگیری اصول نسخه خوانی در داروخانه زیاد سخت نیست ، تنها کافیست اصول و روشهای اولیه رو بدونید و پس از اون شروع به خواند نسخ کنید . پس چنان کار شاهکاری هم نیست . اما همین وجود منابع آموزشی و مهم تر از اون در اختیار داشتن بانک نسخه آموزشی موضوع مورد توجهی هست.

ما تمام موارد بالا رو اعم از جزوات آموزشی و بیش از 900 نسخه آموزشی رو برای شما گرداوردیم تا شما بتوانید در کمتر از یکماه به این مهارت دست یابید .

نسخه پیچ ، نسخه خوان ، دارو یار ، دستیار داروساز ، تکنسین دارویی ، پراتیک یا کارمند داروخانه ، شخصی است که اقدام به نسخه پیچی یا همان نسخه خوانی در داروخانه می کند . برخی از آنها به صورت تجربی و برخی با گذراندن دوره های آموزشی وارد این شغل می شوند .

شرح وظایف یک نسخه پیچ داروخانه شامل موارد زیر می باشد .

1- خواندن نسخه و جمع آوری اقلام دارویی تجویز شده
2- برقرای ارتباط محترمانه و موثر با بیمار و مراجعین
3- قیمت زنی دستی یا ثبت الکترونیکی دارو
4- حفظ نظم چیدمان اصولی و علمی داروها
5- انبارداری و ثبت موجودی و کمبود داروها
6- استفاده از روپورش با نصب پلاک مشخصات

یک نسخه پیچ فقط حق انجام موارد فوق الذکر را در داروخانه دارد و ارائه دستورهای دارویی و موارد مشابه به عهده مسئول فنی داروخانه می باشد .

 

برای دریافت پکیج آموزشی نسخه خوانی و همچنین اطلاعات کامل تر در زمینه نحوه یادگیری نسخه خوانی در داروخانه لطفا از لینک زیر اقدام نمایید :

http://iehe.ir/1091 

منبع : سایت بهداشت محیط ایران

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه