آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش دستیار دندانپزشک

,خرید ساعت اپل,ویژگی های ساعت اپل واتچapple watch,اپل واچ ,ساعت هوشمند,اپل واچ ای او اس 11,ساعت اپل

اپل APPLE در تلاش است تا ساعت هوشمند خود را به یک ساعت هوشمند متمرکز بر سلامت تبدیل کند و آخرین نسخه "iOS 11" نشان داده است که این شرکت دستگاه را به این سمت حرکت می;دهد.

اپل واچ و قابلیت جدید این ساعت هوشمند

به گزارش ایسنا و به نقل از تک تایمز، "اپل" در تلاش است تا ساعت هوشمند خود را به یک ساعت هوشمند متمرکز بر سلامت تبدیل کند و آخرین نسخه "iOS 11" نشان داده است که این شرکت دستگاه را به این سمت حرکت می;دهد.

شواهد نشان می;دهد که ساعت هوشمند "اپل" به زودی قادر به پشتیبانی و پیگیری انواع فعالیت;های بدنی و تمرینات ورزشی از طریق محاسبات میزان کالری مصرفی و غیره خواهد بود.

وبسایت برزیلی "iHelp BR" که بر "اپل" متمرکز است، با نگاهی به کدهای "iOS 11" نسخه بتا، انواع آیکون;هایی که برای برنامه همراه "اپل واچ" استفاده می;شود را کشف کرد.

این آیکون;ها حدود 40 فعالیت جدید را در چارچوب تناسب اندام توسط "اپل" آشکار می;کنند که طیف وسیعی از تمرینات و ورزش;ها را پوشش می;دهد.فعالیت;هایی از قبیل بیس;بال، بولینگ، بوکس، اسکیت، اسکی، موج سواری و بسیاری دیگر از ورزش;ها.

با این حال، جدیدترین "watchOS 4" بتا هنوز هیچ کدام از این آیکون;ها و تمرین;های یاد شده را شامل نمی;شود. این بدان معنی است که "اپل" در حال کار برای افزودن آنها در آینده;ای نزدیک است.

اکثر این فعالیت;ها توسط دیگر ساعت;های هوشمند و ردیاب;های تناسب اندام پشتیبانی و نظارت نمی;شوند. این موضوع موجب می;شود ساعت هوشمند بعدی "اپل" با حسگرهای مخصوصی به بازار بیاید که امکان نظارت بر این فعالیت;ها را فراهم می;آورد.گزارش;های اخیر حاکی از این است که ساعت هوشمند آینده "اپل" دستخوش تغییرات عمده;ای خواهد بود.

همانطور که گفته می;شود چنین تغییراتی احتمالا شامل سنسورهای جدیدی است که امکان نظارت بر فعالیت;های بدنی را در کد بتای "iOS 11" فراهم می;کند.در همین حال، شرکت "اپل" همچنان در حال تمرکز بر روی سلامتی توسط "اپل واچ" است.

"اپل" و "Aetna" در حال مذاکرات برای گسترش همکاری هستند. طرح این است که ساعت هوشمند را به 23 میلیون عضو بیمه، یا با تخفیف یا به عنوان یک هدیه رایگان در ازای عضویت، عرضه کنند.

آمارها حاکی از آن است که کاربران بی صبرانه منتظر مدل جدید ساعت هوشمند "اپل" هستند.

بر اساس شنیده;ها، سری 3 "اپل واچ" در مرحله تست نهایی خود قرار دارد و اواخر سال جاری، عرضه خواهد شد. اعتقاد بر این است که این ساعت هوشمند، ماه آینده در کنار مدل بعدی آیفون عرضه خواهد شد.

 

کلمات کلیدی موتورهای جستجو : اپل واتچ,ساعت هوشمند اپل,اپل,ساعت اپل,خرید ساعت اپل,واچ,اپل واتچ ios 11,ساعت اپل واچ,اپل واتچ,apple watch,خرید اپل,خرید ساعت اپل

Source : Beytoote

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه