آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش دستیار دندانپزشک

متولدین فروردین

گاهی بهتر است آدم خوش شانس باشد تا باهوش. امروز شما این درس را درباره خوش شانسی می گیرید و می فهمید که خوش شانسی انسان را در زمان و مکان درستی قرار می دهد.شمابا فردی آشنا می شوید که تغییر بزرگی در حرفه شما می دهد. شاید او آینده کاری خوبی برایتان بیاورد و شما را با کسی آشنا کند که با او شریک تجاری شوید. اگر دلتان را به روی فرصت های جدید باز کنید، زندگی شما زیر و رو می شود. امروز آسمان مرز شماست و شما متوجه می شوید که فردی در جایی احساس بسیار مثبتی در مورد شما دارد. به نظر می رسد که شما از جذابیت او بی اطلاعید. تا وقتی که او را ندیده اید عجله نکنید. با دیدن او همه چیز عوض می شود. بجای نگاه کردن به جنبه های منفی برنامه و نقشه فعلی خود، به مزایای آن نگاهی بیندازید. پاداش های احتمالی را در نظر بگیرید. اگر زیادی در مورد چاله های مسیر فکر کنید، به هیچ جایی نمی رسید.

متولدین اردیبهشت

امروز هر دعوتی که از شما می شود بپذیرید تا با افراد جدیدی آشنا شوید. امروز تغییر عنصر اصلی حیات شماست و باید آن را بپذیرید تا پیشرفت کنید. حتی ممکن است در مناسبتی اجتماعی با شریک زندگی خود آشنا شوید. همه علایق او را بررسی کنید و به حس ششم خود اعتماد کنید. امروز خبرها مثل برق و باد پخش می شوند و ممکن است شایعه باشند یا از منبعی موثق شنیده شوند. چیزی که هیچ وقت نمی توانید از آن مطمئن باشید این است که این پیام در مسیر خود چه تغییراتی کرده است. امروز خبری در مورد یک فرد که شما به او علاقه دارید بسیار اغراق آمیز به نظر می رسد. بهتر است آن را از دست اول چک کنید و سریع نتیجه گیری نکنید. حالا زمان خوبی برای بررسی نقشه و برنامه کاری بلندمدت است. تغییر بزرگی در راه است، پس آماده تعدیل ها باشید. نیازی نیست که در همین مسیر بمانید در حالیکه حس می کنید به مسیر دیگری کشیده می شوید. به ندای دلتان گوش کنید.

متولدین خرداد

امروز ممکن است از خواب بیدار شوید و متوجه شوید که جای زیادی برای پیشرفت وجود دارد. اگر امروز حال و حوصله دکوراسیون را ندارید، چرا آن را به حرفه ها نمی سپارید؟ در این حین، کارهای زیادی هست که باید آنها را انجام دهید و اتاق کارتان را نیز مرتب کنید. کارهای هنری انجام دهید و کتاب هایتان را جمع و جور کنید. هرچند بار هم که حرفی را به یک فرد بزنید اگر او خودش را به کری بزند، دیگر کاری نمی توانید بکنید. شما چندین و چند بار به طرفتان گفته اید که چه احساسی دارید، ولی او هنوز همه چیز را دست کم می گیرد. امروز شما باید روش های خلاقانه و تخیلی بکار ببرید و او را در مورد نیت واقعی خود آگاه کنید. امروز درها را به روی پروژه های قدیمی ببندید و راه را به روی پروژه های جدید باز کنید. خرده کارهایی هست که باید الان به آنها بپردازید و ذهن خود را باز کنید. کارهای اضافی را به دیگران واگذار کنید و با دید تازه ای به مسائل بنگرید.

متولدین تیر

شما معمولاً تودار هستید، ولی امروز دلتان می خواهد به فعالیت های گروهی بپیوندید. شاید دوستانتان شما را دعوت کرده اند که پیششان بروید. یا همسایه ای از شما خواسته است که به گروه همسایه ها بپیوندید. هرچه باشد، همه نشانه ها حاکی از آن هستند که فعالیت های گروهی امروز ثمربخش هستند. شما با دوستان تازه ای آشنا می شوید. گاهی آب آرام است و گاهی امواج بلندی دارد. امروز چیزی شبیه به این در رابطه شما وجود دارد و شما فقط نوک پایتان را داخل این آب می کنید تا ازعمق یا سردی آن اطلاع یابید. امروز عواطف و احساسات حتی برای چنین فردی قوی هستند. شاید بهتر باشد قبل از هر کاری سنگی در این آب بیندازید. امروز در اواسط روز در محل کار دچار سردرگمی می شوید و اگر آماده مواجهه با آن نباشید شما را عقب می اندازد. اول صبح برنامه ریزی کنید و از آن برای بعدازظهر استفاده کنید. برنامه های وسط روز نتیجه نمی دهند.

متولدین مرداد

امروز برای شما فناوری مهم می شود. شاید شما گوشی موبایل جدید یا سیستم کامپیوتری بخرید و این زندگی شما را آسانتر می کند. شاید تصمیمی بگیرید که در کلاس آموزشی شرکت کنید و در یک حوزه فنی مهارت کسب کنید. هر کاری بکنید یا هر چیزی که امروز یاد بگیرید شما را خوشحالتر و کار شما را سازنده تر می کند. دوستان و شرکا امروز بیشتر اجتماعی می شوند و شما به جاهای زیادی دعوت می شوید. دوست ندارید کسی را ناراحت کنید. شما برای همه جذاب هستید و دیگران مسحور شما می شوند. در مقابل زیاده روی ها گارد بگیرید. فرضیه سازی امروز موجب سوءتفاهم غیرضروری می شود. مردم باید در مورد کارهایی که انجام می دهند مشورت کنند. صحبت های عادی بین همکاران اطلاعات مهمی برایتان فراهم می کند. صبر داشته باشید تا همه چیز درست شود.

متولدین شهریور

شما یک موجود اجتماعی هستید و امروز می توانید منتظر توجه و عنایت زیادی از سوی دیگران باشید. شما احساس خوبی دارید و خیلی بهتر به نظر می رسید و فکر نکنید که دیگران متوجه این موضوع نمی شوند. بیرون بروید و با دیگران اخت شوید. شما بااستعداد هستید و توانایی بالایی دارید. وقتی با دیگران هستید بسیار می درخشید. این امروز کاملاً مصداق می یابد. زمان هایی وجود دارد که شما هم خسته می شود و دوست دارید در رابطه خود مکثی ایجاد کنید. این فرد تمام تلاشش را می کند تا شما را به هیجان بیاورد، در حالی که شما حال و حوصله ندارید. از لحاظ عاطفی عجله نکنید. امروز باید حواستان به امور عملی باشد. شاید چالش هایی بین افراد یا در بعضی مسائل وجود داشته باشد که فراتر از کنترل به نظر برسد. باید آنها را جدی بگیرید. با عصبانیت واکنش نشان ندهید.

متولدین مهر

شما روحی رمانتیک دارید. افکار شما امروز در مورد عشق و رمانس است. یا شما به فرد خاصی در زندگی تان می اندیشید و از این که او را پیدا کردید خوشحال هستید یا اینکه آرزو می کردید که کسی در زندگی تان باشد و بخش مهمی از روز را به زندگی با هم فکر می کنید. اگر در مورد ازدواج جدی فکر می کنید، از همه منابع خود استفاده کنید تا این اتفاق بیفتد. فقط بچه ها نیستند که بازی می کنند، عاشقان نیز اینطورند. گاهی قوانینی در این بازی ها وجود دارد که باید رعایت شود تا این بازی به درستی انجام شود. گاهی هم اصلاً قانونی وجود ندارد. بازی های که شما امروز بازی می کنید قانون دارند، با آنکه واضح نیستند. زمان بگذارید و هر قدم خود را با دقت بردارید. حس وظیفه شناسی شما نسبت به کار و خانواده امروز در تضاد با هم قرار می گیرند. تعادل ایجاد کنید. در این زمان انرژی شما بالاست. از این انرژی و احساسات مثبت به نفع خود استفاده کنید و کارهایتان را به انجام برسانید.

متولدین آبان

امروز اتفاق بزرگی در نزدیکی خانه شما می افتد. توصیه می کنیم که در منزل بمانید و اگر ممکن بود، زیاد دور نشوید. امروز راه بندان می شود و همه جا شلوغ است و بهتر است در خانه بمانید. از این فرصت برای انجام کارهایی که عقب مانده استفاده کنید. تفریح کنید یا کتاب بخوانید یا اتاقتان را مرتب کنید. سعی کنید احساسات خود را تحت کنترل درآورید. شما هیچ وقت بیان و ابراز احساسات اغراق آمیزی ندارید و خودتان را آنطور که هستید نشان می دهید. نگرش شما در شروع روز است که تعیین می کند دیگران چطور در بقیه روز با شما برخورد می کنند. به دیگران بهانه ای برای نفرت یا بی احترامی به شما ندهید. شما لیاقتش را دارید که به بهترین وجه با شما برخورد شود.

متولدین آذر

شما استعدادهای پنهانی دارید که امروز بر شما آشکار می شوند. شاید همکاری با فرد جدید باعث شود که کارها طوری انجام شوند که فکرش را نمی کردید. شاید استعدادنویسندگی طراحی گرافیک یا مدیریت مالی داشته باشید و آن را کشف کنید. شما از این کشف خود بسیار خشنود می شوید و دنیایی از امکانات جدید برایتان باز می شود. نیازی نیست که همین حالا اقدامی بکنید. شما پر از وعده و وعید هستید، زیرا وعده های شما پتانسیل این را دارند که روز آفتابی و روشنی را برایتان بیاورند. افراد دوست دارند به وعده ها وفا شود به خصوص اگر در آن افراط شده باشد. یک وعده رمانتیک خاص که امروز می دهید باید در صورتی انجام شود که بتوانید به آن وفا کنید و طرف مقابل آن را بپذیرد. در غیر این صورت برایتان دردسر درست می شود. امروز ایده هایی مشترک با همکارانتان دارید. صحبت ها و تجارت شما از انرژی امروز قدرت می گیرد. در کارهای بسیار جدی می شوید.

متولدین دی

شما فرد مهربان و پرمحبتی هستید. امروز شما به دیگران اهمیت زیادی می دهید و آنقدر این توجه شما زیاد و قوی است که شما اقداماتی برای انجام کاری برای آنها صورت می دهید. شاید این کار و لطف شما یک دنیا نباشد، ولی کمک بزرگی است. شما در مورد یک کار خیر چیزهایی می شنوید و دنبال داوطلب کمک می گردید. حتی یک نفر هم خیلی مهم است. امروز می توانید این موضوع را ثابت کنید. زمان هایی هست که حتی شما که صبر و نظم زیادی دارید می خواهید در چیزی افراط کنید. امروز در مورد فرد خاصی این اتفاق می افتد. رویاها و فانتزی های شما قوی می شود و قبل از اینکه متوجه شوید همه کارهایتان انجام می شود و آینده درست می شود. اگر فانتزی های خود را در چهارچوبی منطقی نگه دارید، ناامید نخواهید شد.

متولدین بهمن

شما امروز درک عمیق تری از آنچه واقعاً برایتان اهمیت دارد می یابید. از آنچه کشف می کنید بسیار تعجب می کنید. مادیات برای شما خیلی کم اهمیت تر از معنویات است. مدتی طول کشیده است تا به این نتیجه برسید، ولی دیگر راه برگشتی وجود ندارد. فکر داشتن دوستان و خانواده در کنارتان دلتان را پر از عشق و محبت و گرمی می کند. دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است، این جمله شعار امروز شماست. اتفاقات جدید و متفاوتی برای شما می افتد که شما را امروز از خود بی خود می کند. جلسات جدید و چهره های تازه نویدبخش هستند و برای آینده چیزهای خوبی را رقم می زنند. شاید فردی را ملاقات کنید. ولی هنوز انتظار زیادی نداشته باشید و صبر کنید تا آشنایی های جدید ثابت کنند که واقعاً برایتان ارزش دارند. در برخورد با دیگران در محل کار صبور باشید. امروز روز خوبی برای پیشرفت است و باید عصبانیت را کنار بگذارید و رفتاری منطقی در پیش بگیرید.

متولدین اسفند

امروز زندگی شما رو به رشد می رود و یک وابستگی یا عضویت جدید در یک گروه می یابید یا افراد جدیدی را ملاقات می کنید. شاید به یک مهمانی دعوت شوید و با افراد جدید و جالبی برخورد کنید و با دنیای آنها آشنا شوید. با دوستی قدیمی ملاقات می کنید و این برای شما درهای زیادی از فرصت های کاری باز می کند. روی باز داشته باشید و با همه گپ بزنید. امروز در رابطه شما انواع و اقسام تأثیرات پیش می آید و در مسیرتان چیزهای تازه ای می بینید. شاید فرد مقابل را خوب نشناخته باشید و رفتارهای او را درست درک نکنید. اشکالی ندارد آشنایی برای همین چیزهاست. بعداً همه چیز درست می شود، ولی در این لحظه احساس خجالت می کنید. با کشف روش های جدیدی برای انجام کارها امروز نیرو می گیرید. حتی اگر از مصاحبت با کسی لذت ببرید، امروز باید کار کنید. روی مسئولیت ها و وظایف خود تمرکز کنید تا در تعطیلات راحت باشید.

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
زیرمجموعه : فال و طالع بینی ,
تعداد مشاهده : 1099
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه