آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش دستیار دندانپزشک

اگر در گروه افرادی قرار دارید كه به واسطه شغلی كه انتخاب كردید در خانه كار می كنید یا برای اتمام كار خود بخشی از كارهای تان را از محل كار به منزل منتقل كرده و آن ها را در خانه تكمیل می كنید، به هیچ وجه این مطلب را از دست ندهید. این مطلب نكته های ساده اما موثری را در این زمینه به شما آموزش می دهد.

 

بهتر است میز کار را در آشپزخانه قرار ندهیم؟

امروزه به دلیل مساحت كم آپارتمان ها امكان داشتن اتاق كار در منزل برای افرادی كه تمام یا بخشی از كار و فعالیت های روزانه شان را در منزل انجام می دهند، وجود ندارد اما این موضوع نباید موجب شود از اتاق خواب یا آشپزخانه به عنوان اتاق كار استفاده كنید زیرا این كار موجب می شود هنگام خوابیدن و غذا خوردن در پس زمینه فكری خود به كارهای تان فكر كنید و این موضوع ممكن است در عملكرد دستگاه گوارش و تجربه خوابی آرام و عمیق، اثر مخربی داشته باشد. بنابراین اگر برای تان امكان ندارد كه اتاقی را به اتاق كار خود اختصاص دهید، می توانید از یك مبل و میز كه در یك گوشه از پذیرایی جدا از دیگر مبلمان تان قرار داده اید، برای كار استفاده كنید. بهتر است این میز را با كمك گلدان، میز دكوری یا پارتیشن از بخش نشیمن خانه جدا كنید.

 

اگر به طور کلی میز کارتون در منزل می باشد بهتراست که گیاهان طبیعی را به یاری بطلبید

اگر به طور كلی در منزل كار می كنید و زندگی خود را به این طریق سپری می كنید یا بعد از اتمام ساعت رسمی كار در خانه اضافه كاری می كنید باید به این نكته توجه كنید كه جسم و روح شما یا همسرتان برای مدت زمان زیادی در محیطی بسته هر روز این فضا را تجربه می كند بنابراین امكان خستگی و فرسودگی روحی و جسمی برای شما یا همسرتان در مقایسه با افرادی كه تنها یك شیفت كار می كنند، خیلی بیشتر است. از این رو به شما توصیه می كنیم دفتر كار خود را به محیطی با نشاط و شاد تبدیل كنید و از گل های آپارتمانی و گلدان های طبیعی برای افزایش شادابی اتاق استفاده كنید. این گل ها می توانند انرژی های الكترومغناطیسی كامپیوتر را در اتاق تان خنثی كنند.

 

اهمیت میزكار

یك باور قدیمی میان مردم وجود دارد كه هرچه چشم انداز مقابل انسان بزرگ تر و وسیع تر باشد، انسان می تواند افق های بیشتر و بهتری را برای خود متصور شود و هر چه این چشم انداز محدودتر و كوچك تر باشد، امكان مانور و پیش بینی افق های دیگر برای مخاطب سخت و دشوار می شود. برخی كارشناسان با الهام از این باور این فرضیه را مطرح می كنند كه متناسب بودن میز كار با حجم كار و نیاز كاربر، درست مانند همان چشم اندازی است كه می تواند آینده و كار ما را دستخوش تغییرات خوب و بد قرار دهد. این گروه بر این باورند كه انتخاب میز برای اتاق كار باید متناسب با حجم كار فرد و فضای او باشد. كوچك بودن بیش از اندازه میز اتاق كار موجب می شود فرد احساس جاه طلبی و كشف دنیاها و افق های وسیع تر و خاصیت ریسك پذیری را در حوزه كاری خود كمتر تجربه كند و از طرفی داشتن میزی بیش از اندازه بزرگ نیز ممكن است حس ناتوانی فرد در پیشبرد اهداف و برنامه هایش را به طور ناخود آگاه به او القا كند. توصیه ما به شما این است كه این باور را جدی بگیرید و به آن عمل كنید.

 

توصیه می شود که بعد از ساعت ها کار پشت میز کارتون حتما به طبیعت نگاه کنید.

از آنجا كه ممكن است ساعت ها در اتاق پشت میز کارتون مشغول به كار شوید، توصیه می كنیم در این اتاق حتما از تابلوهای منظره و چشم اندازهای طبیعی استفاده كنید. یكی از بهترین تابلوها برای اتاق كار شما كه به تعادل انرژی در این فضا كمك می كند و موجب قوت قلب شما در این مكان می شود استفاده از چشم اندازی است كه كوهی بلند در انتهای آن قرار گرفته است. استفاده از این منظره در اتاق كار از سوی بسیاری از طراحان توصیه شده است. از طرفی استفاده از تابلویی كه در آن رودخانه ای روان و خروشان به تصویر درآمده نیز برای اتاق كار بسیار مناسب است. این تابلو انرژی های پیشرفت و بهبود در شرایط كاری را به فردی كه در این فضا كار می كند، القا می كند.

 

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه