آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش دستیار دندانپزشک
امروزه هر چند دیگر عینک زدن مخصوصا برای دخترهای امروزی به امری عادی تبدیل شده و حتی به بخشی از مد آنها تبدیل شده است و ظاهرشان دیگر مثل  بچه درسخوان‌ها یا خانم معلم‌ها نمی‌شود . اگر با آرایش مناسب و به همراه یک عینک زیبا می خواهید همگان را با دیدن چهره جذابتان متحیر شود فقط کافی است که نکات آرایشی، رنگ درست و میزان آرایشی را با عینکتان هماهنگ کنید ،در ادامه به ۶ نکته در این مورد خواهیم پرداخت

6 راز آرایش برای دختران عیکنی | funfar.ir

۱. چشم ها را غلیظ آرایش کنید

عینک، قسمت زیادی از چشم‌هایتان را می‌پوشاند و باید مطمئن شوید چشم‌هایتان از درون شیشه عینک کاملاً به چشم می‌آیند. از ریمل استفاده کنید، بر خلاف تصور عموم مردم، ریمل اصلاً به عینکتان نمی‌چسبد. با توجه به قاب عینکتان، خط چشم نازک یا ضخیم بکشید.

۲. آرایش ملایم برای پلک‌ها

از آنجایی که عینک تقریباً تمام پلک‌هایتان را می‌پوشاند، واقعاً نیازی نیست از سایه چشم استفاده کنید. اگر اصرار دارید که حتماً پلک‌هایتان را هم آرایش کنید، از یک رنگ خنثی استفاده کنید که خیلی تابلو نباشد. چون چشم‌هایتان را آرایش زیادی می‌کنید، همین میزان برای پلک‌هایتان کافی است.

۳. دوری توجه از چشم ها

اگر خیلی از عینک زدن خوشتان نمی‌اید یا احساس می‌کنید عینک به صورتتان نمی‌آید، بهتر است توجه دیگران را از چشم‌هایتان به قسمت دیگری متوجه کنید. می‌توانید لب‌هایتان را رژ قرمز تند بزنید. صورتی، قرمز و بنفش رنگ‌هایی هستند که توجه همگان خیلی سریع به آن‌ها جلب می‌شود.

۴. استفاده از رژ گونه  فراموش نشود

در قسمتی که قاب عینک به صورتتان می‌رسد، کمی رژ گونه بزنید. یک ظاهر طبیعی ایجاد کنید، به طوری که پوستتان گونه‌تان درخشنده شود.

۵. حالت مژه‌هایتان  باید خوب باشد

چند مرتبه مژه‌هایتان را فر دهید تا حالت فر به خود بگیرند. با اینکار زمانی که عینک می‌زنید مژه‌هایتان خیلی زیبا‌تر جلوه خواهند کرد. اگر مژه‌های نازکی یا کم پشتی دارید، از مداد مژه همرنگ موهایتان استفاده کرده و مژه‌هایتان را پرتر نشان دهید.

۶. آرایش زیاد ؟ نه

قطعاً نمی‌خواهید به یکباره ظاهرتان را متحول کنید، مخصوصاً زمانی که از قاب عینک رنگی استفاده می‌کنید. باید آرایشتان با رنگ قاب عینکتان هماهنگ باشد. آرایش ساده، زیبا و هماهنگ همان چیزی است که می‌خواهید.

دختر این را همیشه به یاد داشته باشید که عینکتان را کنار بگذارید از به سراغ استفاده از لنز بروید ، عینک ها در کنار یک آرایش زیبا جذابیت چهره شما را دو برابرخواهد کرد.


آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
تعداد مشاهده : 1165
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه