آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش دستیار دندانپزشک

 

 

 

http://up.varoone.ir/up/varoone/Pictures/161878_heroa.jpg

 

 

 

ستاره های زیادی هستند که در طول دوران حرفه ای به افتخارات زیادی رسیدند اما همیشه در حسرت کسب توپ طلا ماندند.

فرانک ریبری، ستاره فرانسوی بایرن گفته می داند که این آخرین شانس اش برای رسیدن به توپ طلاست و اگر نتواند امسال این جایزه را به دست بیاورد، باید رویای آن را فراموش کند.

اگر این اتفاق رخ دهد، ریبری به صف انبوهی از ستاره های بزرگ دنیای فوتبال اضافه خواهد شد که هرگز افتخار به دست آوردن توپ طلا را نداشتند. در اینجا فهرستی از ۱۰ بازیکنی را آورده این که هرگز به توپ طلا نرسیدند؛ ستاره هایی که بیشتر آنها دروازه بان یا مدافع هستند:

۱۰ – داور شوکر (کرواسی)
مهاجم سابق کروات‌ها دو بار در سال‌های ۱۹۹۶ و ۱۹۹۸ شانس فتح توپ طلا را داشت. او تیمش را به یک چهارم نهایی یورو و نیمه‌نهایی جام‌جهانی رساند. او ۴۵ گل در ۶۹ بازی تیم‌ملی کرواسی به ثمر رساند و در ترکیب دیناموزاگرب، سه‌ویا و رئال‌مادرید درخشش خوبی داشت. او در سال ۱۹۹۸ در رقابتی نزدیک این افتخار را به رونالدوی برزیلی واگذار کرد.

۹ – پیتر اشمایکل (دانمارک)
یکی از سه دروازه‌بانی که در این فهرست حضور دارد وقتی در سال ۱۹۹۹ ریوالدو توپ طلا را برد بسیاری سنگربان دانمارکی منچستریونایتد را مستحق آن می‌دانستند. جالب اینکه او در بین سه نامزد نهایی جایی نداشت و با وجود درخشش با پیراهن منچستریونایتد و قهرمانی با این تیم در اروپا نتوانست توفیقی کسب کند. بدون شک او بهترین دروازه‌بان دهه ۹۰ بود که به حقش نرسید.

۸ – رائول (اسپانیا)
اسطوره فراموش نشدنی رئالی‌ها در طول دوران بازی اش به رکوردهایی مانند بهترین گلزن تاریخ رئال، بهترین گلزن تیم‌ملی اسپانیا و همچنین بهترین گلزن تاریخ لالیگا رسید. اما اینها برای انتخاب او به عنوان مرد سال کافی نبود. او سه بار پیاپی در سال‌های ۲۰۰۰، ۲۰۰۱ و ۲۰۰۲ به عنوان دوم رسید.

۷ – اولیورکان (آلمان)
او در جام‌جهانی ۲۰۰۶ توانست ینس ‌لمن را کنار زده و سنگربان نخست تیم‌ملی کشورش شود. بدون شک او یکی از بهترین دروازه‌بانان ۱۰ ، ۱۵ سال اخیر فوتبال جهان است ۸۶ بار پیراهن تیم‌ملی را به تن کرده است. درخشش کان در جام‌جهانی ۲۰۰۱ عناوین بسیاری را برایش به دنبال داشت اما در نهایت در سال‌های ۲۰۰۱ و ۲۰۰۲ در مکان سوم جای گرفت.

۶ – الساندرو نستا (ایتالیا)
یکی از مستعدترین مدافعان دهه اخیر که اگر در شرایط مطلوب باشد هیچ‌کس بهتر از او نیست. درخشش در یورو ۲۰۰۰ و دو قهرمانی با میلان در لیگ قهرمانان برای اهدای توپ طلا به او کافی نبود و این مدافع پرتجربه حتی در بین سه کاندیدای نهایی هم جایی نداشته است. زوج او و کاناوارو در خط دفاعی با شناخت خوبی که از هم داشتند، یکی از بهترین زوج‌های خط دفاعی تاریخ را تشکیل داده بود.

۵ – لیلیان تورام (فرانسه)
شاید او بهترین مدافع تاریخ فرانسه باشد که در کارهای دفاعی جاگیری بسیار خوبی داشت. سرعت بالا، قدرت بدنی خوب، هوش بالای تاکتیکی، تکل‌های عالی و یک رهبر خوب، مشخصات مدافع سابق یوونتوس و تیم‌ملی فرانسه است که او هم مورد توجه کارشناسان قرار نگرفت.

۴ – کافو (برزیل)
کمتر مدافع راستی در فوتبال سرعت و توانایی‌های او را داشته است. کافو سه بار با برزیل راهی جام‌جهانی شد و در سال‌های ۲۰۰۲ و ۱۹۹۴ جام قهرمانی را کسب کرد. او ۱۴۲ بازی ملی برای برزیل انجام داد و در حالی فوتبالش را به پایان برد که توپ طلا را از نزدیک لمس نکرد.

۳ – جیان لوئیجی بوفون(ایتالیا)
بهترین دروازه‌بان نسل خودش که شانس زیادی دارد تا به عنوان بهترین شوت‌گیر تمام تاریخ انتخاب شود. او در سال ۲۰۰۱ گران‌ترین دروازه‌بان دنیا شد و نمونه‌ای کامل از یک گلر ایده‌آل است. البته او هنوز برای کسب این عنوان شانس دارد اما سابقه نشان داده کمتر دروازه‌بانی به این سطح از موفقیت رسیده است.

۲ – تیه‌ری آنری(فرانسه)
بهترین گلزن تاریخ آرسنال و فرانسه که در تالار افتخارات هر دو تیم جایگاه خاصی دارد آنری ستاره یورو ۲۰۰۰ بود و افتخارات بسیاری را به همراه آرسنال و بارسا کسب کرده است اما رقبایش در فتح توپ طلا از او خوش‌شانس‌تر بودند.

۱ – پائولو مالدینی (ایتالیا)
چه چیزی درباره یکی از وفادارترین بازیکنان تاریخ فوتبال که در پست جناح چپ یکی از اسطوره‌های این ورزش بوده است می‌توان گفت؛ او نیازی به معرفی ندارد. پیراهن شماره سه روسونری به خاطر او بایگانی شد و با ۲۵ سال حضور در تیم نخست باشگاه رکوردی عالی را به جای گذاشت. نکته تراژیک این است که حتی مالدینی هم در فهرست ما قرار دارد و توجه بیش از حد به بازیکنان هجومی نفرات شایسته‌ای مثل او را در حاشیه قرار داده است.
اخبار ورزشی – سایت گل

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه