آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش دستیار دندانپزشک

آموزش بازاریابی اینترنتی

بنام خدا با سلام خدمت شما عزیزان ، در این تایپک از سایت وارونه ، میخواهیم در ارتباط با برخی روش های بازاریابی اینترنتی با شما کوتاه و مختصر اطلاعاتی رو به اشتراک بگذاریم که امیدوار هستیم براتون مفید باشه .

بازاریابی اینترنتی یا بازاریابی الکترونیکی

 

قبل از اینکه در مورد موضوع مقاله صحبت کنیم، توجه شما را به این نکته جلب میکنم که بازاریابی اینترنتی تنها به ایجاد سایت و در دسترس بودن از طریق موتورهای جستجو مثل گوگل ویاهو محدود نمیشود. روش هایی وجود دارند که حتی از تبلیغات در رسانه های مختلف هم میتوانند مؤثرتر و پول سازتر باشند. صاحبان کسب و کارها برای موفقیت و تولید پول بیشتر، باید در مورد تمامی این موارد آگاهی کافی پیدا کنند و بعد بر اساس نیازهای ویژه ی کسب و کارِ خود، بهترین شیوه را انتخاب و به بهترین شیوه ی ممکن از آن استفاده کنند:

1. نوشتن مقالات تخصصی و آموزشی: یکی از ابزارهایی که برای جذب مخاطب میتوانید مورد استفاده قرار دهید، نوشتن مقالات پربار و آموزشی است. این مقاله، در واقع شما و افکار و دیدگاه هایتان را به مشتری یا مخاطب می شناساند و در صورت هماهنگی با نیازها و علائق او، او را به سمت شما جذب میکند. برای تألیف و انتشار مقالات، به چند نکته باید توجه داشت:

از ناشرانی برای تألیف و نشر مقالات تان استفاده کنید که از شهرت کافی برای جذب مخاطب برخوردار باشند. حتی بهترین و پرمحتواترین مقالات هم در صورت تألیف نامناسب، و هم در صورت انتشار از طریقِ مجراهای نامطرح و نه چندان مشهور، هیچ مخاطبی را جذب نخواهند کرد.

حوزه ی فعالیت شما دست کم با زمینه ی کسب و کار شما مرتبط باشد و سوابقِ نشر و تألیف در این زمینه داشته باشد. نمیتوان از یک مهندس برق و الکترونیک انتظار داشت که یک بیمار قلب و عروق را جراحی کند!

حواس تان باشد که در پایان مقاله، حتماً نام و نشانی اینترنتی تان را بنویسید. چون اگر مخاطب بعد از مطالعه ی مقاله تان، بخواهد با شما ارتباط برقرار کند، فقط از طریق این نام و نشانی میتواند با شما در ارتباط باشد.

2. پست الکترونیکی (Email): ایمیل یکی از ابزارهای بسیار رایج و معمول برای بازاریابی الکترونیکی است. در این روش، بعد از تعیین مخاطب و مشتریان بالقوه، و همچنین مشتریانی که پیش از این هم سابقه ی خرید از شما را داشته اند، از طریق ارسال پیام ها،خبرنامه ها و تبلیغات اینترنتی ارتباط برقرار میکنید. با اینکه این روش، یکی از شیوه های قدیمی برای جلب مشتری است، اما همچنان تأثیر خود را حفظ کرده و یکی از ابزارهای کسب اعتبار در میان مشتریان است. از این طریق، هم میتوانید مشتریانتان وفادارتری داشته باشید، هم مشتریان جدیدی را جذب کنید، هم روابط خود و کسب و کارتان را با مشتری مدیریت کنید و اینکه مشتریان از شما شناخت بیشتری خواهند داشت و شما را به عنوان یکی از گزینه های آینده ی خود در نظر خواهند داشت. فقط فراموش نکنید که آدرس سایت خود را در انتهای ایمیل های ارسالی تان ذکر کنید.

3. تبادل لینک: این روش که یکی از روشهای پر کاربرد، حتی در میان کسانی که در زمینه ی بازاریابی اینترنتی فعالیت ندارند نیز رایج است. در این روش آدرس سایت یا وبلاگ ترجیحاً معروف و پرمخاطبی را در وب سایت خود قرار میدهید و طرفِ مقابل شما نیز آدرس وب سایت شما را در وب سایت یا وبلاگ خودش قرار میدهد. این تبادل لینک ها در سایت های مختلف، باعث شناخته شدن شما و جلب مشتری های احتمالی بیشتر خواهد شد.

4. شبکه های اجتماعی: با توجه به اینکه شبکه های اجتماعیِ پربازدید هر روز بیشتر از گذشته مشهور و گسترده میشوند، بنابراین صاحبان کسب و کارهای مختلف و فروشندگان کالاها و خدمات میتوانند با عضویت در این شبکه های اجتماعی، با فروش به هر یک از مشتریان بالقوه ای که از این محیط ها بازدید میکنند، میتوانند فروش خود را گسترش دهند. بدین ترتیب که وقتی کسی از شما خرید میکند و از محصول تان رضایت دارد، آن را به فهرست دوستان خود نیز معرفی میکند و در واقع به عنوان یک تبلیغ کننده، محصول شما را به دیگران معرفی و تولید مشتری بیشتر میکند. اگر به موقع دست به کار شوید و خود را در این محیط ها بشناسانید، در آینده ی نزدیک، شاهد تحول چشمگیری در میزان حضور و تماس مشتریان و درآمد و پول سازیِ بیشتر خواهید بود.

خلاصه ی کلام: در واقع باید گفت که با چنین خلاقیت هایی است که میتوان متفاوت از دیگران بود و متفاوت و متمایز بودن، تنها رمزِ بهترین بودن است. برای اینکه بهترین باشید باید تغییر کنید و برای انتخاب روش های بهتر قدم های تازه بردارید و ریسک پذیر باشید. مطالبی که در بالا عنوان شد، تنها گوشه ای از روش های گسترده و متنوع بازاریابی اینترنتی و الکترونیکی است. واضح است که آشنایی با شیوه های نوین در این حوزه از بازاریابی و فروش، نیازمندِ مطالعات و تحقیقات بیشتر و گذراندن دوره های تخصصی در این حوزه و زمینه های مرتبط خواهد بود.

 

پیشنهاد ما =»» حتما بخوانید : آموزش کسب درآمد از سایت

 

منبع : وب سایت محمد غفاری : http://mohammadghaffari.com/Articles/e-marketing

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
زیرمجموعه : مطالب آموزشی , بخش آموزش ,
تعداد مشاهده : 1608
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه