آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش دستیار دندانپزشک

 

 

 

ميتوانيد از طريق 3 رنگ، سرنخ هاي شگفت انگيزي بدست آوريد.
 
 آيا تا بحال ميدانستيد که رنگهاي سبز و بنفش و نــارنجي (رنگ هاي فرعي) ميتوانند نشان دهنده آرزوها و نيازهاي شما در روابط عاطفي باشند؟

اگر يکي از اين رنگ ها را انتخاب کنيد مي توانيد از روي آن تشخيص دهيد که شخصيت شما جذب چه تيپ مردهايي مي شود، که البته شامل مرد ايده آل شما نيز مي شود! اگر مي خواهيد از اسرار رنگها سر در بياوريد، و بفهميد که تاثير و معناي آنها در زندگي شما چيست اين تست کوتاه را انجام دهيد:
 
مرحله 1: رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنيد:

ازرنگ هاي زير  هر يک را که بيشتر از سايرين دوست مي داريد انتخاب کنيد: (البته لازم نيست رنگي را انتخاب کنيد که در لباس پوشيدن و آرايش خود به کار مي بريد)

                 سبز    بنفش   نارنجي

 مرحله 2: نتيجه:

حال که رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کرديد، نگاهي به تفسير آن بيندازيد تا با شيوه هاي عشق ورزي خود آگاه شويد، و بدانيد که خصوصيات اخلاقي مرد ايده آلتان چگونه است.

 
اگر رنگ منتخب شما سبز باشد...

زماني که براي اولين بار با مردي ملاقات مي کنيد رفتار شما باعث مي شود که او از همان آغاز سفره دلش را براي شما باز کنيد و در مورد زندگيش با شما صحبت کند. شما راحتي و آرامش را به فرد مقابل منتقل مي کنيد و او احساس مي کند که تحت حمايت کامل و همه جانبه شما قرار گرفته است.

شما از همان آغاز به راحتي مي توانيد تشخيص دهيد که فرد مقابل چه نيازهايي دارد. شما به غرايز خود اعتماد مي کنيد و به نداهاي درونيتان گوش مي سپاريد و از همين طريق متوجه مي شويد که او در رابطه چه چيزي را طلب مي کند.

نکته قابل توجهي که در شما وجود دارد توانايي کسب اطلاع از طرف مقابل است. شما از اين طريق حس کنجکاوي خود را تطميع مي کنيد.

در نهايت شما با کسي ازدواج مي کنيد که بتواند آسايش و امنيت را براي شما به ارمغان آورد. شما صاحب خانه اي پر از بچه مي شويد، از نظر مادي بي نياز هستيد، براي همسر خود ارزش قائل مي شويد و او نيز به شما احترام مي گذارد. مرد ايده آل شما بايد داراي يک شخصيت ثابت باشد. "سبزي ها" با مردهاي با ثبات و قاطع ازدواج مي کنند.

اخطار: شما همواره با روي باز با دنياي اطراف خود ارتباط برقرار مي کنيد و انسان پاک و معصومي هستيد. داشتن اين خصوصيات اندکي کار شما را در پيدا کردن مرد ايده آلتان دشوار مي کند. بيشتر افراد نمي توانند شخصيت واقعي شما را به درستي بشناسند به همين دليل زماني که با خود واقعي شما مواجه مي شوند ممکن است شکه شده و نا اميد گردند، زيرا ممکن است که شما با معيارهاي ذهني آنها مطابقت نداشته باشيد.
 
اگر رنگ منتخب شما بنفش باشد...

در اولين ملاقات بيشتر جذب انرژي و تحرک فرد مقابل مي شويد، اما در واقع شما به مردي علاقمند هستيد که در کنار او احساس راحتي کنيد و از او آرامش بگيريد. رمز موفقيت شما در مقابل مردها گيرايي، جذبه و هيجانتان است. شما سرشار از ذوق و اشتياق هستيد به همين دليل آقايون نيز احساس مي کنند که زندگي شان در کنار شما مهيج و جالب خواهد شد.

شما وفادار و وظيفه شناس هستيد و ارتباط عاطفي براي شما يک امر جدي تلقي مي شود.


 فردي را براي ازدواج انتخاب کرديد، به اين معناست که او تمام معيارها و ملاک هاي مورد نظر شما را دارا بوده که توانسته به اين مرحله راه پيدا کند. در ضمن لازم به ذکر است که شما براي وضعيت ظاهري افراد اهميت خاصي قائل هستيد. "بنفشي ها" با مردهاي خوش تيپ و قيافه ازدواج مي کنند!

اخطار: بهتر است اگر فرد مناسب پيدا شد اندکي به او فرصت دهيد و شروع نکنيد به حدس زدن خصوصيات اخلاقي او. بهتر است وي را بر اساس رفتارش ارزيابي کنيد نه اينکه او را با مرد ايده آل ذهني خود مقايسه کنيد.
 
اگر رنگ منتخب شما نارنجي باشد...

شما يک فرد جذاب، دوست داشتني، مهربان و خونگرم هستيد و با اين خصوصيات مي توانيد دل مردها را بدست آوريد. بايد حقيقت را لمس کنيد تا بتوانيد آنرا باور کنيد. با رفتار خود به ديگران نشان مي دهيد که به حرف هاي آنها گوش مي دهيد و برايشان ارزش قائل هستيد.

به راحتي فريفته ظاهر افراد مي شويد اما جاي هيچ گونه نگراني وجود ندارد چراکه ازدواج شما هميشه از روي عقل و منطق مي باشد.

شما جذب مردهاي با هوش مي شويد و هنگاميکه به او بله گفتيد، بله شما به معناي تا ابد و هميشه و در رنج و شادي است. شما با مردي ارتباط برقرار مي کنيد که بتوانيد از او چيزي بياموزيد. "نارنجي ها" با مردهاي با هوش ازدواج مي کنند!

اخطار: شما فردي هستيد که سعي مي کنيد نقاط ضعف و منافذ حساس و نفوذ پذير خود را پنهان کنيد، تنها چيزي که فرد مقابل مي تواند در شما ببيند استحکامات زيرکانه است. او احتمالا در مورد شخصيت اصلي شما دچار اشتباه مي شود. سعي کنيد در طول زمان وي را با کاراکتر واقعي تان آشنا کنيد

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
زیرمجموعه : روانشناسی ,
تعداد مشاهده : 2270
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه