آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش دستیار دندانپزشک

http://up.varoone.ir/up/varoone/upload/IMAGE635206228781804230.jpg

 

خال‌های گوشتی' معمولا جنبه های ارثی و ژنتیکی دارند و تنها با یک عمل جراحی می توان آنها را از بین برد، اما گاهی اوقات می توانند بدخیم باشند و سرطان های پوستی را ایجاد کنند که برای تشخیص بدخیمی آنها باید به متخصص مراجعه کرد.

 

به گزارش قدس آنلاین به نقل از عرش نیوز،دکتر حسین طباطبایی متخصص پوست و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، در رابطه با خال های گوشتی گفت: "خال های گوشتی معمولا تیره رنگ هستند. اغلب علت ژنتیکی و مادرزادی دارند و معمولا با یک جراحی کوچک از بین می‌روند. این خال ها معمولا بعد از سن بلوغ روی پوست افراد ظاهر می شوند و رشد آنها در سی سالگی متوقف می‌شود.

 

خال های گوشتی که علت ژنتیکی و مادرزادی دارند، خطرناک نیستند و بدخیم نمی شوند. اما اگر در محل هایی باشند که تحت فشار یا ضربه قرار بگیرند مثل: روی پوست صورت که در معرض تراشیده شدن قرار می گیرند و پاشنه پا، ممکن است تحریک و به خال های بدخیم و سرطانی تبدیل شوند.

 

برای جلوگیری از بدخیم شدن این خال ها، می توان به پزشک متخصص مراجعه کرده و آنها را از سطح پوست حذف کرد. خال های گوشتی به هیچ عنوان به صورت خود به خود افزایش پیدا نمی کنند و اگر تعداد آنها در فردی زیاد باشد، جنبه ژنتیکی دارد."

 

 

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
تعداد مشاهده : 1606
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه