آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش دستیار دندانپزشک

 

 

به گزارش سرویس حوادث جام به نقل از جام جم، در این پرونده کاظم متهم به قتل همسرش در شهر «لاس وگاس» آمریکا می باشد که پس از این جنایت با پابند الکترونیکی از این کشور گریخته و به ایران آمده بود.

در ابتدای جلسه محاکمه متهم که به ریاست قاضی محمدی کشکولی و در شعبه ۷۹ دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد قاضی کاکلی نماینده دادستان تهران با تشریح کیفرخواست گفت: «کاظم» (۵۲ ساله) متهم است در تاریخ هفتم فروردین سال ۸۶ در لاس وگاس آمریکا همسرش به نام «الهام» را به ضرب گلوله به قتل رسانده است.وی همچنین متهم به شروع به قتل و صدمه بدنی نسبت به یک ایرانی دیگر به نام «رامین» می باشد که با توجه به محتویات پرونده برای وی درخواست مجازات قانونی دارم.

سپس پدر الهام در جایگاه حاضر شده و برای قاتل دخترش تقاضای قصاص کرد.

قاضی کشکولی با تفهیم اتهام به «کاظم» از او خواست به دفاع از خود بپردازد که متهم با قبول اتهاماتش گفت: اتهام قتل و مجروح کردن رامین را قبول دارم اما بیگناه هستم.الهام از ابتدا قصد کلاهبرداری از من را داشت ، ما سال ۸۱ در نوشهر ازدواج کردیم این درحالی بود که او سال ۷۸ با مرد دیگری ازدواج کرده و از او جدا نشده بود. الهام این موضوع را از من مخفی کرده بود و قصد داشت بعد از گرفتن اقامت از من جدا شده و با همسر دومش در این کشور زندگی کند. دو سال بعد از زندگی در آمریکا متوجه این موضع شدم و از سال ۸۴ او را به ایران کشاندم تا طلاقش را بدهم اما همسرم راضی به این کار نشد به همین خاطر مجبور شدم در دستگاه قضایی ایران از او شکایت کنم. به دلیل اینکه او همزمان دو شوهر داشت ممنوع الخروجش کردم. زمانی که به آمریکا رفتم این موضع را به اداره مهاجرت این کشور نیز گفتم که باعث دستگیری الهام شد. او هفت ماه در زندان بود و یک بار در این مدت با هم ملاقات داشتیم.

وی افزود: قرار بود من او را از زندان آزاد کنم و الهام برای طلاق همراه من به تهران بیاید اما وقتی آزاد شد دوباره به کارهای قبلی خود روی آورد. روز حادثه وقتی به خانه رفتم الهام و رامین در اتاق من بودند، با دیدن این صحنه عصبانی شده و از آنها خواستم خانه را ترک کنند اما آنها با چاقو به طرفم حمله ور شدند تا از من ۳۰۰ هزار دلار اخاذی کنند، من از یک سال قبل اسلحه ای را خریده و در اتاقم نگهداری می کردم، اسلحه را برداشته و با آن به طرف الهام و رامین شلیک کردم.

پس از دفاعیات متهم و وکیل مدافعش قضات دادگاه برای تصمیم گیری وارد شور شده و با اکثریت رای کاظم را به قصاص محکوم کرده و او را با قراربازداشت روانه زندان کردند.

 

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
تعداد مشاهده : 1378
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه