آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش دستیار دندانپزشک

افزونه محافظت از مطالب

بنام خدا و با سلام خدمت شما همراهان عزیز سایت وارونه . با یک افزونه مفدی و کاربردی برای وردپرسی های عزیز به روز هستیم . در ادامه با ما همراه باشید .

دانلود افزونه هوشمند جلوگیری از کپی مطالب سایت Smart Content Protector

افزونه ای که اکنون معرفی می کنم ، قطعا برای بسیاری از شما کاربردی خواهد بود . این افزونه برای جلوگیری از کپی مطالب سایت است . توسط این افزونه امنیت مطالب و تصاویر داخل سایت وردپرسی خود را تضمین کنید . این افزونه از متن و تصاویر داخل مطالب شما به صورت کامل محافظت می کند و از کپی شدن آن جلوگیری می کند . این افزونه کلیک رایت و چپ بر روی متن ها ، کلید ترکیبی CTRL+A ، cut ، Copy ، save page و … را غیر فعال می کند . برای تصاویر نیز قابلیت درگ و کلیک راست بر روی آنها را غیر فعال می سازد . همچنین بر روی تمامی مرورگر ها و تمامی سیستم عامل ها از جمله Mac , Linux , Windows و … بدون هیچ مشکلی به صورت کامل اجرا می شود . این افزونه از تصاویر شما حتی در صورتی که سایت شما ریسپانسیو بوده یا از لایت باکس و … استفاده کرده باشید ، به صورت کامل محافظت می کند . برای اطمینان کاملتر و جلوگیری از پرینت اسکرین ، بر روی تمامی تصایرو سایت شما یک واتر مارک قرار می دهد که حتی از پرینت اسکرین هم جلوگیری شود . تقریبا می شه گفت با این افزونه هیچ راهی برای کپی مطالب و محتوی سایت شما نمی ماند . می توانید برای مواقعی که کاربر بر روی کلید print screen کلیک می کند ، پیغامی نیز قرار دهید .

 

یکی از قابلیت های جالب این افزونه ثبت آی پی هایی هستش که برای کپی مطالب و محتوی سایت شما تلاش کرده اند . نصب و استفاده از این افزونه بسیار ساده و کاربرپسند است ، تمامی امکانات با یک تیک غیر فعال/فعال می شوند و یا می توانید با توجه به نیاز خود هر مقدار که نیز است را فعال نمایید .

برای دانلود این افزونه کلیک کنید ...

منبع : 7script.ir سایت هفت اسکریپت  ||| لینک سایت اصلی افزونه : http://demo.fantasticplugins.com/smart-content-protector/

موفق باشید .

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
تعداد مشاهده : 1631
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه