پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان

افزونه محافظت از مطالب

بنام خدا و با سلام خدمت شما همراهان عزیز سایت وارونه . با یک افزونه مفدی و کاربردی برای وردپرسی های عزیز به روز هستیم . در ادامه با ما همراه باشید .

دانلود افزونه هوشمند جلوگیری از کپی مطالب سایت Smart Content Protector

افزونه ای که اکنون معرفی می کنم ، قطعا برای بسیاری از شما کاربردی خواهد بود . این افزونه برای جلوگیری از کپی مطالب سایت است . توسط این افزونه امنیت مطالب و تصاویر داخل سایت وردپرسی خود را تضمین کنید . این افزونه از متن و تصاویر داخل مطالب شما به صورت کامل محافظت می کند و از کپی شدن آن جلوگیری می کند . این افزونه کلیک رایت و چپ بر روی متن ها ، کلید ترکیبی CTRL+A ، cut ، Copy ، save page و … را غیر فعال می کند . برای تصاویر نیز قابلیت درگ و کلیک راست بر روی آنها را غیر فعال می سازد . همچنین بر روی تمامی مرورگر ها و تمامی سیستم عامل ها از جمله Mac , Linux , Windows و … بدون هیچ مشکلی به صورت کامل اجرا می شود . این افزونه از تصاویر شما حتی در صورتی که سایت شما ریسپانسیو بوده یا از لایت باکس و … استفاده کرده باشید ، به صورت کامل محافظت می کند . برای اطمینان کاملتر و جلوگیری از پرینت اسکرین ، بر روی تمامی تصایرو سایت شما یک واتر مارک قرار می دهد که حتی از پرینت اسکرین هم جلوگیری شود . تقریبا می شه گفت با این افزونه هیچ راهی برای کپی مطالب و محتوی سایت شما نمی ماند . می توانید برای مواقعی که کاربر بر روی کلید print screen کلیک می کند ، پیغامی نیز قرار دهید .

 

یکی از قابلیت های جالب این افزونه ثبت آی پی هایی هستش که برای کپی مطالب و محتوی سایت شما تلاش کرده اند . نصب و استفاده از این افزونه بسیار ساده و کاربرپسند است ، تمامی امکانات با یک تیک غیر فعال/فعال می شوند و یا می توانید با توجه به نیاز خود هر مقدار که نیز است را فعال نمایید .

برای دانلود این افزونه کلیک کنید ...

منبع : 7script.ir سایت هفت اسکریپت  ||| لینک سایت اصلی افزونه : http://demo.fantasticplugins.com/smart-content-protector/

موفق باشید .

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
تعداد مشاهده : 1278
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه