آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش دستیار دندانپزشک

یک زن چینی مدعی است عوامل حکومتی این کشور نیمه شب به خانه او حمله کرده و بعد از انتقال وی به بیمارستان فرزند ۶ ماهه او را سقط کرده اند.

این زن ۳۳ ساله می گوید بعد از اینکه ماموران حکومتی او را از خانه بیرون کشیدند به یک بیمارستان برده و آمپول سقط جنین به او تزریق کرده اند. این درحالی است که سه ماه دیگر فرزند او به دنیا می آمده است.

 

seght janin سقط جنین اجباری همرا با گریه! + عکس
سقط جنین اجباری در راستای هدف سیاست تک فرزندی در چین از سال ۱۹۷۹ آغاز شده است و هدف از آن کنترل جمعیت این کشور است. این زوج صاحب یک فرزند پسر ۱۰ ساله هستند و از خانواده های متوسط در چین به شمار  می آیند.
این زن و شوهر می گویند: این اتفاق در ساعت ۴ صبح به وقت محلی رخ داده است و آنها با بیش از ۱۰ مامور حکومتی مواجه شدند که راهی جز تسلیم برای آنان باقی نگذاشته بود.

 

 

seght janin 2 سقط جنین اجباری همرا با گریه! + عکس

آقای ژو  میگوید :آنها برای سقط جنین همسر مرا به زور بردند و دست و پای من را به صندلی بستند. ۵ ساعت طول کشید تا بفهمم همسرم در کدام بیمارستان بستری شده  و چه بلایی سرش آمده است.

او اضافه میکند وقتی همسرم را پیدا کردم تزریق انجام شده بود، من بسیار ناراحت بودم و به شدت گریه کردم. آنها جان یک انسان بیگناه را گرفتند.

 

 

 

seght janin 1 سقط جنین اجباری همرا با گریه! + عکس
خانم ژو نیز در این رابطه می گوید: وقتی جنین مرده از بدنم خارج شد متوجه شدم او یک پسر است و به شدت متاثر شدم. او تنها سه ماه دیگر به دنیا می آمد. او میگوید این ماموران به زور کتک مرا وادار کردند زیر برگه ای که در آن توافق من برای سقط جنین ذکر شده بود امضا کنم.

 

 

 

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
تعداد مشاهده : 1365
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه