آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش دستیار دندانپزشک

 

دستگیری سلطان تریاک پایتخت

 

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری قاچاقچی سابقه داری خبر داد که در عملیات غافلگیرانه برای دستگیری اش ۳۶۴ کیلوگرم موادمخدر کشف و ضبط شد.

 رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری قاچاقچی سابقه داری خبر داد که در عملیات غافلگیرانه برای دستگیری اش ۳۶۴ کیلوگرم موادمخدر کشف و ضبط شد.

سرهنگ اردشیر مطهری در گفت وگو با ایسنا، در تشریح جزئیات دستگیری یکی از قاچاقچیان سابقه دار پایتخت، گفت: در پی دریافت گزارش و اطلاعات مردمی مبنی بر خرید و فروش موادمخدر در محدوده خیابان مختاری تهران توسط یکی از قاچاقچیان سابقه دار به نام «جمشید» پرونده ای در رابطه با رسیدگی به این موضوع در پلیس مبارزه با موادمخدر تهران تشکیل شد.

وی با بیان اینکه ماموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ تحقیقات خود را برای دستگیری این فرد آغاز کردند، گفت: پس از هماهنگی های لازم، حکم ورود به مخفیگاه این فرد توسط ماموران اخذ و سرانجام در ظهر ۲۵ شهریورماه ماموران ضمن رعایت موازین شرعی و قانونی در عملیات غافلگیرانه به مخفی گاه متهم وارد شدند. رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با بیان اینکه «جمشید» در حالی که سرگرم بسته بندی موادمخدر بود، توسط ماموران دستگیر شد، گفت: در بازرسی از مخفی گاه وی، ۳۶۴ کیلوگرم موادمخدر از نوع" تریاک" با لفافه کشف و ضبط شد.

به گفته مطهری، متهم پس از دستگیری برای انجام تحقیقات تکمیلی به مقر پلیس مبارزه با موادمخدر منتقل شد.

 

 

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
تعداد مشاهده : 1222
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه