آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش دستیار دندانپزشک

 

رضا صادقی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هرگاه برنامه‌ریزی خوبی برای انجام کنسرت‌هایش در بندرعباس صورت بگیرد، بسیار از این امر استقبال می‌کند، اظهار داشت: بار اول و دوم که در بندرعباس کنسرت برگزار کردم در شرایط خاصی بود.

خبرگزاری فارس: رضا صادقی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هرگاه برنامه‌ریزی خوبی برای انجام کنسرت‌هایش در بندرعباس صورت بگیرد، بسیار از این امر استقبال می‌کند، اظهار داشت: بار اول و دوم که در بندرعباس کنسرت برگزار کردم در شرایط خاصی بود.

وی با بیان اینکه بندرعباس پایتخت تمام تفکراتش است، افزود: در دو مرحله گذشته حضورم در بندرعباس پردغدغه و پرسوال بود که تاکنون جواب سوالاتم را نگرفته‌ام.

این خواننده پاپ اضافه کرد: بندرعباس در بعد برگزاری کنسرت‌ها از بسیاری از شهرها و حتی کیش نیز پیشی گرفته است.

وی در مورد حضورش در بندرعباس اضافه کرد: شرایط را خوب ارزیابی کردم و به همین دلیل خواستم یک بار دیگر در بندرعباس خودم را امتحان کنم.

صادقی پیرامون کنسرت مشترکش با سالار عقیلی نیز گفت: همواره در پی تغییر هستم و  آن کنسرت با نگاهی کاملا حرفه‌ای و با دو سبک متفاوت موسیقی برگزار شد.

وی با بیان اینکه کنسرتش با سالار عقیلی یک میهمانی تماما ایرانی بود، اضافه کرد: جدیدا دوستان صحبت این را دارند که این نوع کنسرت‌ها را ادامه دهیم.

صادقی در ادامه با بیان اینکه در بندرعباس به دنبال جذب تماشاچی نیست، گفت: با کنسرت‌هایم در بندرعباس به دنبال خرید آبروی مضاعف برای خود هستم و احساس می‌کنم در جایگاه کسی که شهرش بر گردنش حق دارد کارهایی را برای موسیقی این شهر در دست انجام دارم.

این خواننده مطرح کشور از راه‌اندازی یک آکادمی موسیقی در این شهر خبر داد و افزود: موسیقی پاپ در یک پروسه زمانی دچار اتفاقاتی درهم و برهم شد و هر خاک صحنه نخورده‌ای میکروفن به دست گرفت و به روی صحنه رفت.

به گفته وی به مرور زمان آگاهی مردم نسبت به موسیقی پاپ بالا رفت و در حال حاضر ایرانی‌ها این موسیقی را خوب می‌شناسند.

وی یادآور شد: احساس خوبی نسب به آینده موسیقی پاپ در سال‌های آینده دارم.

صادقی در ادامه افزود: در بندرعباس و خطه هرمزگان تنظیم‌کنندگان خوبی متولد شده‌اند که من در مواجهه با آنها شوکه شده‌ام.

وی یادآور شد: احساس خوبی نسب به آینده موسیقی پاپ در سال‌های آینده دارم.

صادقی در ادامه افزود: در بندرعباس و خطه هرمزگان تنظیم‌کنندگان خوبی متولد شده‌اند که من در مواجهه با آنها شوکه شده‌ام.

وی در این راستا به خوانندگان و نوازندگانی همانند عمران طاهری، هادی آرمین، معین راهبر و شجاعت شفاهی اشاره و گفت: تنها چیزی که فعالان موسیقی در شهرهایی همانند بندرعباس کم دارند آن دکمه آخر و پرتاب است که نیاز دارد آنها را حرکت دهد و آن چیزی نیست جز خودباوری.

صادقی با اشاره به تجربه خود افزود: مدت‌ها قبل از آنکه تصویر من به پایتخت و سایر نقاط کشور برود صدایم را ارسال کرده بودم.

وی ادامه داد: ظرفیت عملکردی بندرعباسی‌ها در زمینه موسیقی بسیار بالاست و فعالان این حوزه باید در این خطه بدانند که تنها با همت خودشان است که پله‌های ترقی را می‌توانند طی کنند.

صادقی افزود: کنسرت‌های بومی نیز با قدرت خوبی در هرمزگان در حال برگزاری است.

وی یادآور شد: همانطور که اطلاع‌رسانی شده است تفاوت کنسرت پیش روی من در بندرعباس نسبت به سایر کنسرت‌هایم این است که در قسمتی مجزا و در کنار مجموعه‌ای از بهترین نوازندگان ایران، موسیقی فولکلور نیز با سازهای بومی اجرا می‌شود.

صادقی با بیان اینکه این قسمت با گویش خاص بندرعباسی اجرا می‌شود، اظهار امیدواری کرد که مورد پسند علاقه‌مندان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه یک سری مشکلات در حوزه موسیقی قرار داد با شرکت‌ها و امتیازهایی که باید داده شود، بعضا پیش می‌آید، گفت: طی سانس‌های کنسرتم در بندرعباس آلبوم جدید حمید را به طور کامل اجرا می‌کنم و امید زیادی به شیرین بودن این کنسرت دارم.

این خواننده پاپ در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: با رئیس ارکسترم صحبت‌هایی شده است که از گروه «زهی» در اجرا به طور مشترک کارهایی انجام شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: می‌خواهم در آینده ثابت کنم که ریتم بندری آن ریتمی تندی نیست که برخی از مواقع غیرمجاز می‌شود و این را ثابت می‌کنم که می‌شود موسیقی بندری را با ریتمی آرام نیز خواند.

صادقی اضافه کرد: در بندرعباس به دنبال تماشاچی نیستم بلکه به دنبال همشهریان و کسانی هستم که به من کمک کردند تا به این سطح برسم.

وی یادآور شد: در شهری که در کنار ساحلش گیتار زده‌ام و بعضا سیگارفروشی کرده‌ام نمی‌توانم روی سند برای تماشاچیان ادای سوپراستار در آورم.

صادقی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: به زودی زود سفرهایی با هدف اجرای کنسرت به سوئد و لندن با سن شن زهی و برهی خود با رهبری ارکستر نیک‌پور خواهم داشت.

 

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه