آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش دستیار دندانپزشک

مردی که مخفیانه شاهد یک جنایت بود، با حضور در پلیس آگاهی از این راز پرده برداشت.

 راز جنایت 22 ساله

دو مرد که در پی اختلاف مالی دوست خود را در یکی از جنگل های کلاله در استان گلستان کشته و 22 سال این راز را پنهان کرده بودند، پس از دستگیری به جنایت اعتراف کردند.

به گزارش جام جم، سرهنگ رضا بهروزی، فرمانده انتظامی شهرستان کلاله استان گلستان در این باره گفت:روز های پایانی هفته گذشته مردی با حضور در پلیس آگاهی کلاله ادعا کرد 22 سال پیش شاهد یک جنایت بوده و به دلیل عذاب وجدان می خواهد راز این جنایت را فاش کند.

وی افزود: در تحقیق از این مرد معلوم شد او 22 سال پیش هنگامی که از جنگل به خانه باز می گشته، با شنیدن صدای درگیری میان سه مرد، مشاهده کرده دو نفر از آنها یک مرد جوان را کتک می زنند و چون ضاربان چاقو داشته اند، او از ترس جانش نتوانسته به مرد جوان کمک کند و در میان درختان پنهان می شود و می بیند آن دو، مرد جوان را با چاقو کشته و جسدش را درون چاهی انداخته و فرار می کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کلاله خاطرنشان کرد: مردشاهد در این مدت از ترس این که عاملان جنایت به او آسیب برسانند، ماجرای جنایت را به کسی نمی گوید تا این که در پی عذاب وجدان، تصمیم می گیرد این جنایت را به پلیس گزارش کند.

بهروزی یاد آور شد: با شروع تحقیقات، کار آگاهان جنایی متوجه شدند مشخصات فرد کشته شده با یک مرد جوان که 22 سال پیش در همان جنگل گمشده است، مطابقت دارد. با این حال خانواده جوان گمشده در آن زمان گم شدن او را به مرکز پلیس خبر داده اند؛ اما ماموران نتوانستند مرد را پیدا کنند و این پرونده همچنان در مرکز پلیس مفتوح بوده است.

راز سرنوشت مرد گمشده در قلب 2 آشنا می تپید

وی افزود: ابتدا تصاویر رایانه ای از دو عامل جنایت به دست آمد. در ادامه با احضار خانواده مرد گمشده به مرکز پلیس و نشان دادن تصاویر دو متهم پرونده به آنها، معلوم شد تصاویر متعلق به دوستان پسر گمشده شان بوده که مدتی بعد از حادثه دیگر آنها را ندیده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان کلاله یاد آور شد: با شناسایی هویت متهمان فراری، پاتوق های آنها زیر نظر گرفته شد تا سرانجام دو روز پیش هر دو دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند و به قتل دوست قدیمی خود اعتراف کردند.

در تحقیق از متهمان معلوم شد،آنها به دلیل اختلاف مالی با دوستشان، مرد جوان را به بهانه تفریح به جنگل می برند و همان جا نقشه قتل وی را عملی می کنند.

متهمان ابتدا با او در گیر می شوند، او را کشته و سپس با انداختن جسد در چاهی در همان جنگل متواری می شوند. در این 22 سال گمان می بردند می توانند، این راز را برای همیشه پنهان کنند؛ اما سرانجام خون مقتول دامنشان را گرفته و آنها دستگیر شدند.

بنابراین گزارش، تحقیقات تکمیلی از متهمان ادامه دارد. جستجوی پلیس برای کشف جسد مرد جوان از درون چاه آغاز شده است.

 

منبع : جام جم انلاین

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
زیرمجموعه : حوادث ,
تعداد مشاهده : 1573
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه