آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش دستیار دندانپزشک

سالگرد ازدواج به روش یک عاشق دلشکسته + عکس

 

یک مرد امریکایی که همسرش را درست چند ماه قبل از پنجاهمین سالگرد ازدواجش از دست داد تصمیم گرفت این رویداد مهم را به شیوه ای کاملا خاص به او تبریک بگوید تا نشان عشق وافر او به همسرش باشد. او یک بیلبورد تبلیغاتی بزرگ در کنار یکی از اتوبانهای شهر نیویورک اجاره کرد تا عشق او را به همسرش به تصویر بکشد.

 

93252 181 سالگرد ازدواج به روش یک عاشق دلشکسته + عکس

 

او میگوید این بیلبورد را ماهها پیش سفارش داده بود اما با مرگ همسرش ۵ ماه قبل از رویداد سالگرد ازدواج او میتوانست پیش پرداختش را پس بگیرد اما تصمیم گرفت همچنان برنامه پر هزینه اش را ادامه دهد و معتقد است این تنها راه بیان عشق واقعی او به همسر از دست رفته اش است.
وی اضافه میکند : یک هفته قبل از مرگ همسرم به او گفتم قصد انجام چه کاری را دارم و او تنها با یک نگاه به من گفت که ارزش این همه هزینه را ندارد  اما به نظر من ارزش او خیلی بیشتر از اینها بوده است.
او در این بیلبورد تصویری از همسرش در روز عروسی و تصویری از وی قبل از مرگ قرار داده و ضمن تبریک سالگرد ازدواج برایش نوشته است که تا آخر عمر عاشق او خواهد بود.
این مرد مهربان و عاشق پیشه میگوید : بسیار دلتنگ همسرم هستم و شبانه روز به یاد او گریه میکنم . آرزو داشتم او این لحظات را میدید و تنها یک لبخند او برای من کافی بود.

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه