آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش دستیار دندانپزشک

 

گشت ارشاد شامگاه ۷ شهریورماه، در حالی در برج میلاد مستقر شد که مخاطبان زیادی برای کنسرت «پردیس» به خوانندگی سالار عقیلی به این محل آمده بودند اما پوشش عده ای از آنان بشدت زننده و مسئله دار بود که موجب ممانعت از ورودشان به کنسرت شد.

 

 

 

ناجا پیشتر درباره ضرورت حفظ پوشش اسلامی و قانونی در کنسرت ها تذکر داده بود اما این موضوع با بی اعتنایی عده ای از داوطلبان حضور در کنسرت عقیلی روبرو شد.

 

 

 

 

 

 

 پارت اول کنسرت بدون هیچ حاشیه‌ای به روی صحنه رفت اما از آنجا که از ورود تعدادی از مخاطبان خانوم به دلیل پوشش نامناسب ممانعت شده بود یکی از حاضران در پارت دوم کنسرت به نشان اعتراض از جای خود بلند شد و خطاب به سالار عقیلی گفت: آقای عقیلی ما امشب آمده بودیم تا از موسیقی لذت ببریم اما متاسفانه افرادی در بیرون این در ایستاده‌اند که با مردم برخورد نامناسب دارند

سالار عقیلی آن لحظه به خواندنش ادامه داد و پس از چند دقیقه گفت: بسیار متاسفم که امشب در اینجا چنین اتفاقاتی رخ داده است. ۲۰ دقیقه پیش از شروع کنسرت هم به من خبر دادند که برای یکی از نزدیکانم چنین اتفاقی افتاده است.

او ادامه داد: من همیشه با مردم هستم و برای شما می‌خوانم.

گرچه آقای عقیلی با این جملات سعی داشت که این هوادار خود را راضی کند اما این انتظار هم وجود دارد که او بر پایبندی همه به ضروریات دین و یا دست کم قانون تاکید کند.

 

 

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
تعداد مشاهده : 1057
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه