آموزش نسخه خوانی در داروخانه آموزش نسخه خوانی در داروخانه

پکیج آموزشی اصول نسخه خوانی در داروخانه به همراه صد ها نمونه نسخه آموزشی

آموزش دستیار دندانپزشک

 

عروسی دردناک در بیمارستانی در چین

 

مراسم ازدواج غم انگیز در بیمارستان

 

مراسم عروسی دردناک و غم انگیز در بیمارستانی در کشور چین برگزار شد.این عروسی به عنوان غم انگیزترین عروسی در جهان معرفی شده است زیرا عروس در وضعیت جسمی مناسبی قرار نداشت….

 

دو سال پیش تصمیم به ازدواج با یکدیگر گرفتیم، خانه‌ای خریدیم و برای ازدواجمان برنامه‌ریزی کردیم که ناگهان نامزدم بیمار شد و به کمارفت. هر چه منتظر ماندم تا از کما خارج شود این اتفاق نیفتاد به همین خاطر تصمیم گرفتم با همین شرایط با او ازدواج کنم.

 

غم‌انگیز‌ترین‌عروسی جهان در یکی از بیمارستان‌های چین برگزار شد.

 

یک زوج چینی که دو سال پیش قصد ازدواج با یکدیگر را داشته‌اند به‌خاطر بیمار شدن ناگهانی عروس ازدواجشان به تعویق افتاد تا این‌که ازدواجشان را در بیمارستان و در حالی که‌عروس در کما بود برگزار کردند.

 

اخبار حاکی است این زن دو سال است‌که در کما به‌سر می‌برد و دامادکه به‌شدت به او علاقه دارد با وجود بیهوش بودنش تصمیم به ازدواج با وی در بیمارستان گرفت.

 

جنیگ‌جنیگ و نامزدش لولای گوانگدونگ در جنوب شرقی چین ازدواج غم‌انگیز خود را برگزار کردند.

 

تازه داماد می‌گوید: دو سال پیش تصمیم به ازدواج با یکدیگر گرفتیم، خانه‌ای خریدیم و برای ازدواجمان برنامه‌ریزی کردیم که ناگهان نامزدم بیمار شد و به کمارفت. هر چه منتظر ماندم تا از کما خارج شود این اتفاق نیفتاد به همین خاطر تصمیم گرفتم با همین شرایط با او ازدواج کنم.

روز ازدواجمان را با روز تولد ۲۸ سالگی همسرم همزمان کرده‌ام و او همواره در قلب و ذهن من زنده است و دلم برایش تنگ شده، بیماری همسرم ذره‌ای از عشقم به او کم نکرده و خوشحالم که در نهایت با او ازدواج کرده‌ام

 

 

آموزش نسخه خوانی ویزه تابستان
صفحه اصلی انجمن سایت فروشگاه سایت خرید کارت شارژ تبلیغات کسب درآمد در خانه
آموزش نسخه پیجی در داروخانه